Hello-Sport Hello-Sport#2 Hello-Sport#3

HELLO-SPORT

Pasja i zamiłowanie do sportu

O nas

Hello-Sport to inicjatywa, która powstała w skutek połączenia pasji i zamiłowania do sportu. Specjalizujemy się w nauce oraz doskonaleniu pływania. Naszą misją jest propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia- szczególnie wśród najmłodszych. Prowadzimy zajęcia z niemowlakami, dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Szkolenia odbywają się według programu nauczania opartego na naszym wieloletnim doświadczeniu. Kierujemy się zasadą „przez zabawę do sportu”. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub grupowo. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia, nasi kursanci bezpiecznie oraz efektywnie dokonują szybkich postępów.
Naszą firmę tworzą absolwenci warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którzy dzięki studiom zdobyli wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi. Kadrę stanowią osoby, które ze sportem związane są od najmłodszych lat. Nasi instruktorzy swoją pasją i pozytywną energią pragną zarazić swoich podopiecznych. Posiadamy kwalifikacje pedagogiczne i uprawnienia trenerskie. Wyjeżdżamy z dziećmi na obozy sportowe i od kilku lat pracujemy jako instruktorzy sportów wodnych i zimowych.
Nasze zajęcia nigdy nie są nudne, bo to co robimy czynimy z umiłowania do sportu.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Jak działamy

Dreaming
Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z pływaniem zapraszamy na nasze kursy!

Zajęcia odbywają się w formie indywidualnej lub grupowej. Instruktor na każdych zajęciach przebywa w wodzie wraz z uczestnikami, aby zapewnić bezpieczne i efektywne nauczanie. W grupach jest od 2 do 5 osób. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom przekonasz się, że nauka pływania może być prosta i przyjemna. Zajęcia z najmłodszymi odbywają się z dużą ilością zabaw oraz kolorowego sprzętu pływackiego. Wszystkie nasze lekcje odbywają się na dużym basenie tak, aby od małego oswajać dzieci z głęboką wodą. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom przekonasz się, że nauka pływania może być prosta i przyjemna.

Zapraszamy wszystkich dzieci od 3 roku życia, młodzież oraz dorosłych.

Dreaming
Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności lub szlifować formę sportową zapraszamy na zajęcia doskonalące technikę pływania.

Zajęcia odbywają się w formie indywidualnej lub grupowej. Instruktor podczas zajęć uważnie przeanalizuje Twoją technikę oraz styl pływacki. Poprawi nawet najdrobniejsze błędy oraz złe nawyki ruchowe. W razie potrzeby instruktor prowadzi zajęcia w wodzie, aby efektywnie wykluczać wszelkie błędy. Razem z instruktorem dokonacie wideo-analizy technik pływackich. Dzięki trafnej analizie i kilku radom szybko poprawisz swoją technikę oraz wyniki pływackie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów.

Cennik

Koszty dla wszystkich pływalni takie same!*
  • Zajęcia Grupowe
  • 40 zł
  • Cena za jedne zajęcia
  • Zajęcia Indywidualne
  • 60 zł
  • Cena za jedne zajęcia

Nasze pływalnie

Godziny: 9:45 - 13:15 niedziela | 18:00 - 19:00 poniedziałek Zajęcia indywidualne > Zajęcia grupowe >
Godziny: 19:00 - 20:30 wtorek | 11:00 - 13:00 sobota Zajęcia indywidualne > Zajęcia grupowe >
60 zł -> 30 min | 70 zł - 45 min | Zajęcia indywidualne
Godziny: 18:00 - 20:00 czwartek i piątek

*Z wyjątkiem pływali Ochota WUM przy ul. Księcia Trojdena 13

Oferta dodatkowa

Oferta dla szkół

Ideą naszego programu jest umożliwienie dzieciom uczęszczania na zajęcia z pływania w ramach zajęć pozalekcyjnych. Firma Hello-Sport bierze na siebie odpowiedzialność za dowóz uczniów ze świetlicy na pływalnię znajdującą się w pobliżu szkoły i z powrotem do świetlicy. Podczas podróży i zajęć w wodzie wykwalifikowani instruktorzy sprawują opiekę nad dziećmi. Zależy nam na profesjonalnym podejściu do szkolenia tak, aby efekty szkoleniowe były jak największe…

Czytaj więcej

Urodziny na sportowo

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wspomnienia z jego najważniejszego święta to zorganizuj sportową imprezę urodzinową z hello-sport. Urodziny odbywają się na pływalni. Dzięki nam dzieci odkryją wodny świat. Przygotowaliśmy dla Państwa pociech mnóstwo gier i zabaw w wodzie. Zajęcia przeprowadzone są na płytkim, małym basenie w obiekcie pływalni „Delfin” przy ul. Kasprzaka 1/3. Podczas imprezy tylko solenizant wraz ze swoimi gośćmi…

Czytaj więcej

Kontakt

W celu zgłoszenia dziecka na zajęcia prosimy o wysłanie informacji: Imię i Nazwisko, wiek oraz poziom pływacki.

  503 024 716 – Andrzej Klimowicz | 600 480 681 – Krzysztof Wojnarowski | email: info@hello-sport.pl

Wideo