Gwarek 2018

Gwarek 2018

11.08-21.08.2018r.

Obóz Multi Sportowy

Nasz Obóz skierowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat. Zapraszamy wszystkich miłośników sportów i zabawy na świeżym powietrzu. Program opiera się w szczególności na żeglarstwie. Do naszej dyspozycji będzie baza sportowa nowoczesnego ośrodka wypoczynkowego Gwarek w Pięknej Górze. Nasz program zawiera również: pływanie i ratownictwo, skimboard, spływy kajakowe, gry zespołowe, park linowy, gry terenowe i wiele innych atrakcji! Nasz obóz zakończy się wyjątkowymi Igrzyskami sportowymi, w których wezmą udział wszyscy uczestnicy.

Uczestnicy wyjazdu zakwaterowani będą w Ośrodku Wypoczynkowym „Gwarek”. Ośrodek położony jest w miejscowości Piękna Góra koło Giżycka. GWAREK położony jest w centrum Mazur, w malowniczej miejscowości Piękna Góra, oddalonej o 3 km od Giżycka – żeglarskiej stolicy Polski. Obiekt jest ogrodzony i strzeżony, co czyni go przyjaznym i bezpiecznym. Sąsiedztwo lasu, plaża z bezpośrednim dostępem do jeziora Tajty oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Bogata infrastruktura obiektu stwarza znakomite warunki do organizacji zielonych szkół, wycieczek szkolnych, kolonii oraz projektów edukacyjnych. Uczestnicy zakwaterowani są w świeżo wyremontowanych budynkach, w pokojach 2-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

www.gwarek-mazury.pl

Żeglarstwo:

Podczas obozu uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstaw żeglarstwa. Żeglarstwo uczy szacunku do żywiołu jakim jest woda oraz wiatr. Podczas naszych zajęć mali żeglarze poznają zasady sterowania jachtem, świetnie się przy tym bawiąc!

Pływanie i Ratownictwo:

W trakcie wyjazdu będą prowadzone zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. Poznamy podstawy przeprowadzania pierwszej pomocy. Nauczymy się jak bezpiecznie spędzać aktywnie czas nad zbiornikami wodnymi.

Gry zespołowe:

Gry zespołowe jak żadne inne uczą pracy w zespole. Do naszej dyspozycji będą boiska do siatkówki, piłki nożnej oraz koszykówki. Poznamy także mniej znane dyscypliny sportu, takie jak: palant czy ultimate frisbee.

Skimboard:

Nowa dynamicznie rozwijająca się dyscyplina, która polega na ślizganiu się na płytkiej wodzie na specjalnie przygotowanej do tego desce.

Survival:

W trakcie naszych wypadów survivalowych nauczymy się profesjonalnie rozpalać ogniska i budować szałasy. Popracujemy nad precyzją i celnością podczas łucznictwa. Opanujemy strzelanie do celu.

Zajęcia wieczorne:

Wieczorami nie zamierzamy spoczywać na laurach. Czekają na nas najróżniejsze atrakcje: ognisko, turniej sportów drużynowych, gry integracyjne, zajęcia plastyczne, zabawy w lesie i kilka niespodzianek, które poznacie na miejscu.

Naszą firmę tworzą absolwenci warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którzy dzięki studiom zdobyli wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi. Kadrę stanowią osoby, które ze sportem związane są od najmłodszych lat. Nasi instruktorzy swoją pasją i pozytywną energią pragną zarazić swoich podopiecznych. Posiadamy kwalifikacje pedagogiczne i uprawnienia instruktorskie. Wyjeżdżamy z dziećmi na obozy sportowe. Od kilku lat pracujemy jako instruktorzy sportów wodnych i zimowych. Wakacje i ferie spędzamy z dziećmi i młodzieżą na obozach sportowych.

Zajęcia z hello-sport nigdy nie są nudne, bo po prostu kochamy to co robimy!

Cena First Minute! (ważna do 20.02.18r.) – 1899 zł

Cena regularna – 1999 zł

 

Cena zawiera:

  • Transport autokarowy
  • Ubezpieczenie NNW
  • Całodobową opiekę
  • Zajęcia sportowe
  • Wyżywienie
  • Zakwaterowanie