Białka Tatrzańska 2019

Białka Tatrzańska 2019

26.01-02.02.2019r.

Obóz narciarsko-snowboardowy

Obóz narciarsko-snowboardowy z Hello – Sport to gwarancja wspaniałej zabawy dla Państwa dzieci. W tym sezonie mamy przyjemność zaprosić do Białki Tatrzańskiej. Nasz wyjazd daje szansę spędzenia niezapomnianych chwil oraz skorzystania ze wspaniałych warunków narciarskich jakie oferuje ośrodek narciarski w Białce. W ciągu dnia Państwa pociechy spędzają fantastyczny czas pod opieką naszych instruktorów na szkoleniach narciarskich lub snowboardowych. Po szaleństwach na stoku przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć animacyjnych. Państwa dzieci będą miały okazję wziąć udział w szkoleniu z serwisowania nart oraz profesjonalnej wideo analizie swojej techniki jazdy. Wyjazd zakończony będzie zawodami dla uczestników obozu za udział w których przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Szkolenia narciarskie oraz snowboardowe

Szkolenie prowadzone będzie przez naszych instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Z nami szybko i przyjemnie poprawisz swoją technikę jazdy na nartach lub snowboardzie. Codziennie od 10.00 rozpoczynamy zajęcia narciarskie. Do godziny 14.30 prowadzone są zajęcia dydaktyczne. Nauka odbywa się w grupach odpowiednio dobranych pod względem wieku oraz umiejętności. Małe grupy 7-8 osobowe gwarantują szybkie efekty w szkoleniu oraz wysokie bezpieczeństwo na stoku. W trakcie wyjazdu wszyscy będą mogli skorzystać z profesjonalnej nauki serwisowania sprzętu narciarsko/snowboardowego. Pod koniec obozu odbędą się zawody podsumowujące nasz wyjazd, przewidziane liczne nagrody.

Białka Tatrzańska jest największym i najnowocześniejszym ośrodkiem narciarskim w Polsce z najnowocześniejszą infrastrukturą. Baza w Białce Tatrzańskiej może pochwalić się 18 wyciągami od których odchodzą 23 trasy narciarskie. Dużą zaletą jest oświetlenie wszystkich nartostrad w ośrodku. Dlatego jazda w Białce Tatrzańskiej kończy się dopiero o 22.00! Trasy zjazdowe Białki Tatrzańskiej są bardzo zróżnicowane pod względem trudności: od bardzo łatwych do bardzo trudnych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Dla osób uprawiających freestyle na nartach lub snowboardzie Białka oferuje snowpark. Trasy zjazdowe i wyciągi są tak rozmieszczone, że mamy możliwość (nie ściągając nart czy deski z nóg) przejechania z jednego końca Białki na drugi i z powrotem. Do wspaniałej infrastruktury zaliczyć można także najnowocześniejszy w Polsce system sztucznego naśnieżania dzięki czemu nie musimy się martwić czy na miejscu będziemy mieli po czym szusować ☺

Ośrodek Wczasowy „Groń – Placówka”

Ośrodek Wczasowy ”Groń – Placówka” położony jest w malowniczej miejscowości Groń u wjazdu do Białki Tatrzańskiej, jadąc od strony Nowego Targu. Doskonała lokalizacja sprawia, że ośrodek jest świetną bazą wypadową w Tatry, Peniny, Gorce i Beskidy. Ośrodek dysponuje pokojami 2, 3, 4, 5 osobowymi. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienki oraz telewizory. Na terenie ośrodka można także korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. Dla uczestników obozu zapewnione jest pełne wyżywienie śniadanie, obiad i kolacja.

www.placowka.pl

 

Termy Bania

Podczas wyjazdu spędzimy pół dnia w termach Bania. Będzie to wspaniała okazja do relaksu po zajęciach na stoku. Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalna o temp. 34 – 38 stopni. Do naszej dyspozycji będzie dostępna strefa relaksu i zabawy gdzie oddamy się wodnym szaleństwom.

Cena regularna – 1749 zł

 

Cena zawiera:

  • Transport autokarowy
  • Ubezpieczenie NNW
  • Szkolenie narciarskie lub snowboardowe
  • Wyżywienie
  • Zakwaterowanie
  • Opiekę wychowawczą

 

Cena nie zawiera karnetu

Karnet 6-dniowy

Dziecko do 9 lat Dziecko od 10 do 15 lat
350 zł 375 zł