Windsurfing Camp Dąbki 2019

Windsurfing Camp Dąbki 2019

07.08-16.08.2019r.

Obóz windsurfingowy

Windsurfing Camp z Hello – Sport to gwarancja niesamowitej przygody dla Państwa dzieci. Zapraszamy wszystkich małych żeglarzy do nadmorskich Dąbek. Jedno z najlepszych miejsc w Polsce do uprawiania sportów wodnych. Do dyspozycji naszych windsurferów będzie całe zaplecze bazy sportów wodnych Wind4you. W programie między innymi codzienna nauka pływania na windsurfingu oraz żaglach. Dodatkowo gry terenowe, gry zespołowe animacje integracyjne. Szkolenie odbywać się będzie na jeziorze Bukowo. Wyjazd zakończony będzie regatami dla uczestników obozu za udział w których przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zabawy oraz relax na nad morskiej plaży pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów oraz ratowników, brzmi dobrze? Właśnie takie atrakcje czekają na Państwa dzieci 🙂

Podczas Windsurfing Camp mieszkać będziemy na terenie Centrum sportów wodnych Wind4you.  Jest to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych takich jak windsurfing czy żeglarstwo. Baza znajduje się nad jeziorem Bukowo które jest połączone z morzem Bałtyckim. Bliskość morza gwarantuje idealne warunki wiatrowe do żeglowania. Dzieci zakwaterowane będą w nowoczesnych domkach. Podczas wyjazdów dzieci mają zapewnione pełne wyżywienie śniadanie, obiad , kolacja. Kuchnia w Wind4You oferuje przepyszne domowe posiłki.

Podczas Windsurfing Camp uczestnicy będą mieli okazję rozpocząć lub doskonalić przygodę z windsurfingiem. Codzienne zajęcia gwarantują szybkie postępy. Na miejscu czekają na nas również zajęcia z żeglarstwa. Żeglarstwo uczy szacunku do żywiołu jakim jest woda oraz wiatr. Podczas naszych zajęć mali żeglarze poznają zasady sterowania deską lub jachtem, świetnie się przy tym bawiąc!

Cena regularna – 2099 zł

 

Cena zawiera:

  • Transport autokarowy
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie NNW
  • Szkolenie windsurfingowe i żeglarskie
  • Wyżywienie
  • Profesjonalną kadrę instruktorską
  • Codzienne zajęcia z windsurfingu