Marcowe Włochy – Monte Civetta

Monte Civetta 2019

16.03-23.03.2019r.

Marcowe Włochy

Wyjazd rodzinny z Hello – Sport to gwarancja wspaniałej zabawy dla Twojej rodziny. W tym sezonie mamy przyjemność zaprosić Państwa na stoki położone na zboczach góry Civetta. Jest to jeden z największych regionów narciarskich w regionie Veneto. Region uznawany jest jako jeden z najlepszych dla rodzin z dziećmi chcących podszlifować swoje umiejętności narciarskie. Na narciarzy czekają tutaj szerokie bezdrzewne trasy o różnym stopniu trudności. Dodatkowym atutem są przepiękne widoki z których słynie ten region.  Nasz wyjazd daje Państwu szanse spędzenia niezapomnianych chwil ze swoją rodziną oraz skorzystania ze wspaniałych warunków narciarskich jakie oferują Włoskie stoki. W ciągu dnia Państwa pociechy spędzają fantastyczny czas pod opieką naszych instruktorów na szkoleniach narciarskich lub snowboardowych. Wieczorami natomiast zajęte są codziennymi animacjami. Państwo mogą spokojnie oddać się zimowemu szaleństwu lub odpocząć w hotelowej saunie. Podczas naszego wyjazdu przygotowaliśmy także liczne atrakcje dla dorosłych uczestników. Będą Państwo mieli okazję wziąć udział w między innymi testach najnowszego sprzętu narciarskiego, uczestniczyć w szkoleniu z serwisowania nart oraz profesjonalnej wideo analizie swojej techniki jazdy. Chętne osoby będą mogły wziąć udział w szkoleniach narciarskich oraz snowboardowych. Na koniec czeka nas niezapomniany Slalom Gigant ☺

Podczas wyjazdu prowadzone będą szkolenia zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Szkolenie prowadzone będzie przez naszych instruktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie. Z nami szybko i przyjemnie poprawisz swoją technikę jazdy na nartach lub snowboardzie. Codziennie od 10.00 opiekę nad dziećmi przejmują instruktorzy. Do godziny 14.30 prowadzone są zajęcia dydaktyczne. Nauka odbywa się w grupach odpowiednio dobranych pod względem wieku oraz umiejętności. Małe grupy 6-7 osobowe gwarantują szybkie efekty w szkoleniu oraz wysokie bezpieczeństwo na stoku. W trakcie wyjazdu wszyscy będą mogli skorzystać z profesjonalnej nauki serwisowania sprzętu narciarsko/snowboardowego. Pod koniec obozu odbędą się zawody podsumowujące nasz wyjazd, przewidziane liczne nagrody.

Region Civetta oferuje dla narciarzy blisko 100 km tras narciarskich. Obsługiwane są one przez  28 wyciągów.  Do naszej dyspozycji będą przede wszystkim trasy niebieskie oraz czerwone co stwarza idealne warunki do nauki jazdy na nartach. Najwyższe trasy położone są na wysokości ponad 2100 m n.p.m. Wszystkie trasy są naśnieżane. Dla najmłodszych narciarzy przygotowane są parki narciarskie gdzie bezpiecznie mogą rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem. Blisko naszego hotelu znajduje się także oświetlony stok narciarski dla najbardziej wytrwałych narciarzy.

Hotel Bosco Verde położony jest w regionie Val di Zoldo. Leży przy zboczu góry w pobliżu malowniczego górskiego potoku. W trzygwiazdkowym hotelu na gości czekają komfortowo wyposażone pokoje. W każdym z nich znajdą Państwo łazienkę, ogrzewanie podłogowe oraz telewizor. Goście mają także do możliwość skorzystania z hotelowych ręczników. Po szaleństwach na stoku czekać będzie na Państwa strefa SPA z sauną oraz jacuzzi. Dużym plusem dla narciarzy są hotelowe schowki na narty, które zlokalizowane są pod samym wyciągiem. Sam hotel oddalony jest od wyciągów o 500m.

Wyżywienie serwowane będzie w formule HB – Half Board czyli śniadanie oraz obiadokolacja. W klimatycznej restauracji będą mogli Państwo skosztować regionalnych specjałów. Podczas obiadokolacji do wyboru będą trzy rodzaje przystawek, trzy rodzaje głównych dań, bufet sałatkowy oraz deser. Woda do picia wliczona jest w cenę.

www.boscoverdehotel.com

  Zakwaterowanie Wyżywienie Całodzienny SkiPass (6 dni) Szkolenie narciarskie (6 dni) Cena
Pakiet Comfort

Dorosły

+ + 2199 zł
Pakiet Comfort

Junior 12 – 16 lat

+ + 1999 zł
Pakiet Comfort

Dziecko 8 – 12lat

+ + 1749 zł
Pakiet Comfort

Dziecko do 8 r. ż.

+ + + 1499 zł
Dziecko do 3 r. ż. + + + 0 zł

 

Cena Szkolenia Narty/Snowboard 150 Euro

 

CENY KARNETÓW
Dorosły 170 Euro
Senior

(ur. przed 25.11.1952)

150 Euro
Junior 8-16lat

(ur. po 30.11.2002)

120 Euro
Junior 0 – 8 lat

(urodzony po 30.11.2010)

Free

 

Podane ceny zawierają dodatkowo: Podane ceny nie zawierają:
Codzienne animacje dla dzieci Transportu
Ubezpieczenie NNW Ubezpieczenia SKI
Testy sprzętu narciarskiego dla dorosłych Opłaty Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego 10zł/os.
Końcowe zawody z nagrodami Wypożyczenia sprzętu SKI/SNB

 

Transport:

Transport autokarem*
450 zł os.

*Firma Hello – Sport może zorganizować transport autokarem przy zebraniu się grupy min. 30 chętnych osób.