0%

Półkolonie z Hello-Sport

01-05.07.2024r.

08-12.07.2024r.

15-19.07.2024r.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych półkolonii. zapewniamy dzieciom niezapomnianą przygodę pełną aktywności i radości. Nasze półkolonie to doskonała propozycja dla rodziców poszukujących interesujących i bezpiecznych form spędzania czasu przez swoje pociechy.

Podczas naszych półkolonii dzieci czeka bogaty program atrakcji, który pozwoli im na rozwijanie pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w emocjonujących grach paintballowych, odkryć tajniki skimboardingu oraz wziąć udział w różnorodnych grach i zabawach sportowych zarówno w hali, jak i na boisku szkolnym. Dodatkowo, zapewniamy atrakcyjne wycieczki, podczas których dzieci będą mogły poszerzać swoją wiedzę i doświadczenia.

Dbając o komfort i zdrowie naszych podopiecznych, oferujemy trzy smaczne posiłki dziennie: śniadanie, obiad oraz podwieczorek, dostosowane do ich potrzeb. Ponadto, nasze półkolonie odbywają się w przyjaznym dla dzieci środowisku w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 63 znajdującej się przy ul. Wał Miedzeszyński 141 w Warszawie. Dzieci dzieci mają dostęp do doskonale wyposażonej infrastruktury sportowej, pozwalającej na swobodną aktywność fizyczną.

Zapewniamy także kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku od 5 do 12 lat, z podziałem na grupy wiekowe. Od godziny 7:30 do 16:45 opiekujemy się dziećmi zapewniając rodzicom spokój i pewność, że ich pociechy są w bezpiecznych rękach. Dodatkowo, budynek przeznaczony będzie wyłącznie dla naszej grupy, co gwarantuje intymność i bezpieczeństwo podczas półkolonii.

Wycieczki tematyczne

 1. Hangar 646:
  Dzieci będą skakać, bawić się i rozwijać swoje umiejętności akrobatyczne na różnorodnych trampolinach oraz innych atrakcjach tego pełnego radości miejsca.
  https://www.hangar646.pl/pl/
 2. Centrum Nauki Kopernik
  Wizyta w CNK zapewni dzieciom interaktywny sposób nauki poprzez eksperymenty, doświadczenia i interaktywne wystawy.
  https://www.kopernik.org.pl
 3. Pływalnia OSIR Wawer
  Podczas wycieczki na basen, dzieci będą mogły cieszyć się zabawą na pływalni, zjeżdżalniami i innymi atrakcjami wodnymi pod opieką doświadczonych instruktorów.
  http://www.osir-wawer.warszawa.pl

Zapewniamy, że każda z tych wycieczek będzie nie tylko świetną zabawą, ale także doskonałą okazją do nauki, rozwijania pasji i budowania przyjaźni. Dzieci będą miały okazję spędzić czas w interesujących i bezpiecznych miejscach, pod czujnym okiem naszych doświadczonych opiekunów.

Miejsce półkolonii:

Do naszej dyspozycji będzie budynek Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 63 w Warszawie. Szkoła znajduje sie przy ul. Wał Międzeszyński 141 w Warszawie. Szkoła położona jest w dzielnicy Wawer. Dzięki nowej trasie S2 bardzo łatwo dostać się do szkoły z Wilanowa.

Szkoła dysponuje:
– Halą sportową
– Boiskiem zewnętrznym
– Placem zabaw
– Dużym terenem zewnętrznym
– Stołówką

Cena:

899 zł

Cena zawiera:
Ubezpieczenie NNW
Zajęcia sportowe
Wyżywienie (3 posiłki)
Bilety wstępu
Transport na wycieczki
Opiekę instruktorów i wychowawców
Dostęp do infrastruktury sportowej PSP nr 63 w Warszawie

Zapisy:

Do pobrania:

color
https://hello-sport.pl/wp-content/themes/swape/
https://hello-sport.pl/
#3c98cc
style1
default
Wczytuję...
/home/hellospo/domains/hello-sport.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off