0%

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Specjalizujemy się w nauce oraz doskonaleniu narciarstwa zjazdowego. Naszą misją jest propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia – szczególnie wśród najmłodszych. Zajęcia na stoku prowadzimy z dziećmi od 3 roku życia, młodzieżą oraz dorosłymi. Szkolenia odbywają się według programu nauczania opartego na naszym wieloletnim doświadczeniu. Kierujemy się zasadą „przez zabawę do sportu”. Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub grupowo.

DSC_0258

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia, nasi kursanci bezpiecznie oraz efektywnie dokonują szybkich postępów. Naszą szkołę tworzą absolwenci warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którzy dzięki studiom zdobyli wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi. Kadrę stanowią osoby, które ze sportem związane są od najmłodszych lat. Nasi instruktorzy swoją pasją i pozytywną energią pragną zarazić swoich podopiecznych. Posiadamy kwalifikacje pedagogiczne i uprawnienia trenerskie. Wyjeżdżamy z dziećmi na obozy sportowe i od kilku lat pracujemy jako instruktorzy sportów wodnych i zimowych.

Gdzie szkolimy?

Zajęcia odbywają się na stoku CSN „Szczęśliwice”. Jest to idealne miejsce do postawienia pierwszych kroków na nartach oraz doskonalenia umiejętności narciarski.

Jaki jest koszt?

60 min 90 min 120 min
1 osoba 80 zł 120 zł 160 zł
2 osoby 120 zł 180 zł 240 zł
3 osoby 160 zł 240 zł 320 zł

 

Lekcje grupowe (max 5 osób w grupie):

90 min

50 zł/os

 

Podane ceny nie zawierają opłaty za karnat narciarski dla kursanta.

color
https://hello-sport.pl/wp-content/themes/swape/
https://hello-sport.pl/
#3c98cc
style1
default
Wczytuję...
/var/www/vhosts/serwer000509.itmotion.pl/hello-sport.pl/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram